Služby

Vitajte v Aqualande, penzióne pod Tatrami.

Reštaurácia – letná terasa – záhrada – gril s posedením – bar s kaviarňou – wellness s fínskou saunou a relaxačnou miestnosťou – detské ihrisko – WiFi vo všetkých izbách aj v celom areáli – parkovanie pre hostí priamo pred penziónom zadarmo

Vo dvore je príjemná záhrada, ktorá ponúka možnosť posedenia, rodinnú  grilovačku, priestor pre najmenších v útulnej zelenej oáze.  Svoje miesto si tu našlo aj súkromné wellnes s fínskou saunou a relaxačným kútikom,  kde si po dlhom dni môžete nerušene zrelaxovať celé telo aj dušu.

Stravovanie

V príjemnom prostredí našej reštaurácie/Baru  s krbom si vychutnáte výbornú kávičku, slovenské vínka či voňaví čajík.

V reštaurácii,  čaká na našich hostí gurmánsky zážitok pri ochutnávaní tradičnej domácej slovenskej kuchyne. Poskytujeme tu raňajky formou švédskych stolov  a je možné si tu zabezpečiť pol penziu, ale aj stravovanie na celý deň.  Vieme zrealizovať aj rodinné oslavy, školenia a teambuildingové akcie.

Raňajky vo forme švédskych stoly (5€/osoba). Obedy a večere – výber z menu, pol penzia, rodinné a skupinové menu.
– polpenzia 10€, plná penzia 15€

Možnosť pol penzie od skupinky 4. osôb:  5€/osoba

Organizujeme firemné akcie, Vianočné posedenia, stretnutia, krstiny, narodeninové oslavy, školenia.

Wellness so saunou priamo v penzióne

Oddýchnite si v našom wellensse a saune!

Využite našu ideálnu polohu – prejdite sa do centra či ku všetkým zaujímavým atrakciám, pamätihodnostiam, navštívte atraktívne reštaurácie, bary. Dovolenku si spríjemnite v Aquacity – najekologickejšom rezorte na svete. Užite si wellnes a termálne bazény.
Využite našu zľavu na vstupy do Aquacity vo výške 15 % alebo až 20 %.

Naplánujte si čas v Poprade a vo Vysokých Tatrách. Užite si pod najmenšími veľhorami sveta a zároveň využite vynikajúce možnosti športového aj kultúrneho vyžitia. Tešíme sa na Vás v Aqualande!

sluzby